S27S300D15Y
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S27S300D15Y
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
Ngā Rauemi: S27S300D15Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S27S300D15Y
Tau Wae S27S300D15Y Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2218 pcs Pepa Raraunga S27S300D15Y.pdf
Tuhinga o mua ±12 V ~ 20 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Closed Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module, Single Pass Through
Whakaputa Ratiometric, Current Ētahi Ingoa 9-S27S300D15Y1ZY
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±0.1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 100kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 300A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module, Single Pass Through Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
I teie nei - Whakaaro 300A Te tika ±0.4%