S23P50/100D15M1
TamuraTamura
S23P50/100D15M1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S23P50/100D15M1
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Ngā Rauemi: S23P50/100D15M1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S23P50/100D15M1
Tau Wae S23P50/100D15M1 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8941 pcs Pepa Raraunga S23P50/100D15M1.pdf
Tuhinga o mua ±12 V ~ 15 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Closed Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 0.5µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Current Ētahi Ingoa 9-S23P50100D15M1ZY
MT7363
Q5912176
S23P50/100D15M1-ND
S23P50100D15M1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Tuhinga ±0.15%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 100kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module
Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA I teie nei - Whakaaro 100A
Te tika ±0.25%
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S23C12TR
S23C12TR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19V SOT23
I roto i te taonga: 1656420 pcs
Tikiake: S23C12TR.pdf
RFQ
S238E
S238E
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: PLIER ROUND NOSE .030 PTS
I roto i te taonga: 1737 pcs
Tikiake: S238E.pdf
RFQ
S23P50/100D15
S23P50/100D15
Kaihanga: Tamura
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC