S20S200D15M1
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S20S200D15M1
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC
Ngā Rauemi: S20S200D15M1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S20S200D15M1
Tau Wae S20S200D15M1 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4223 pcs Pepa Raraunga S20S200D15M1.pdf
Tuhinga o mua ±12 V ~ 15 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Closed Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 1µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Current Ētahi Ingoa 9-S20S200D15M1ZY
Q3649288
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±0.25% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 100kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module Tae - Whakaaetanga (Max) 16mA
I teie nei - Whakaaro 200A Te tika ±1%