PL56-20-130B
TamuraTamura
PL56-20-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL56-20-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL56-20-130B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL56-20-130B
Tau Wae PL56-20-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 5348 pcs Pepa Raraunga PL56-20-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 10V, Series 20V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 76.20mm L x 64.00mm W Raupapa PL56-xx-130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 56 VA Ētahi Ingoa MT3124
PL56-20
PL56-20(BOX)
PL56-20(BULK)
PL5620130B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 48.50mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 5.6A, Series 2.8A