PL30-16-130B
TamuraTamura
PL30-16-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL30-16-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 30VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL30-16-130B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL30-16-130B
Tau Wae PL30-16-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 8287 pcs Pepa Raraunga PL30-16-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 66.70mm L x 55.60mm W Raupapa PL30-xx-130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 30 VA Ētahi Ingoa MT3117
PL30-16
PL30-16(BOX)
PL30-16(BULK)
PL3016130B
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 41.00mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 3.8A, Series 1.9A