PL10-10-130B
TamuraTamura
PL10-10-130B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL10-10-130B
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: PL10-10-130B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL10-10-130B
Tau Wae PL10-10-130B Kaihanga Tamura
He Rahinga Kei te wātea 14118 pcs Pepa Raraunga PL10-10-130B.pdf
Taumaha - Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 3500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.60mm L x 39.70mm W Raupapa PL10-xx130B
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 10 VA Ētahi Ingoa MT3103
PL10-10
PL10-10(BOX)
PL10-10(BULK)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 36.20mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2A, Series 1A