OVS-48F-UC
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OVS-48F-UC
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 96W
Ngā Rauemi: OVS-48F-UC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OVS-48F-UC
Tau Wae OVS-48F-UC Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 96W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6017 pcs Pepa Raraunga OVS-48F-UC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.60" L x 4.88" W x 2.37" H (218.4mm x 124.0mm x 60.2mm)
Raupapa OVS-U Mana (Watts) 96W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.3A