L37S300D15M
TamuraTamura
L37S300D15M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L37S300D15M
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR
Ngā Rauemi: 1.L37S300D15M.pdf2.L37S300D15M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L37S300D15M
Tau Wae L37S300D15M Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6684 pcs Pepa Raraunga 1.L37S300D15M.pdf2.L37S300D15M.pdf
Tuhinga o mua 15V Raupapa L37S D155
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 3µs Ko te poari Unidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 9-L37S300D15MZY
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Chassis Mount Tuhinga ±1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga -
Mo te ine DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 300A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Module
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA I teie nei - Whakaaro 300A