L05Z800S15
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L05Z800S15
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 800A AC/DC
Ngā Rauemi: L05Z800S15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L05Z800S15
Tau Wae L05Z800S15 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 800A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7034 pcs Pepa Raraunga L05Z800S15.pdf
Tuhinga o mua ±15V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 10µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa S1-L05Z800S15EY
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 100kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 800A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
I teie nei - Whakaaro 800A Te tika -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LES 25-NP
LES 25-NP
Kaihanga: LEM USA, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 25A UNIPOLAR