L01Z500S05
TamuraTamura
L01Z500S05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L01Z500S05
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC
Ngā Rauemi: L01Z500S05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L01Z500S05
Tau Wae L01Z500S05 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8443 pcs Pepa Raraunga L01Z500S05.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro -
Wā Whakautu 10µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Bulk Paa / Case Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa MT7179
S1-L01Z500S05EY
Tae Mahi -10°C ~ 80°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 100kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 500A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA
I teie nei - Whakaaro 500A Te tika -