EPM2405SJ
TamuraTamura
EPM2405SJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EPM2405SJ
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 12W
Ngā Rauemi: EPM2405SJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EPM2405SJ
Tau Wae EPM2405SJ Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15379 pcs Pepa Raraunga EPM2405SJ.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 110V Ngaohihi - Whakauru (Max) 450V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.30" L x 1.22" W x 0.81" H (33.0mm x 31.0mm x 20.7mm)
Raupapa - Mana (Watts) 12W
Packaging Bulk Paa / Case 14-DIP Module
Ētahi Ingoa 9-EPM2405SJZY
MT7381
Tae Mahi -20°C ~ 80°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 500mA 110V - 450V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Nga tono ITE (Commercial)