EPM1505SJ
TamuraTamura
Tamura
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EPM1505SJ
Kaihanga / Waitohu: Tamura
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 8W
Ngā Rauemi: 1.EPM1505SJ.pdf2.EPM1505SJ.pdf3.EPM1505SJ.pdf4.EPM1505SJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EPM1505SJ
Tau Wae EPM1505SJ Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 110V Ngaohihi - Whakauru (Max) 450V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.30" L x 1.22" W x 0.81" H (33.0mm x 31.0mm x 20.7mm)
Raupapa EPM Mana (Watts) 8W
Packaging Tray Paa / Case 14-DIP Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 9-EPM1505SJZY Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 110V - 450V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Nga tono Household Appliances, ITE (Commercial)