TMK212AB7225MD-TR
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212AB7225MD-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK212AB7225MD-TR
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Ngā Rauemi: 1.TMK212AB7225MD-TR.pdf2.TMK212AB7225MD-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK212AB7225MD-TR
Tau Wae TMK212AB7225MD-TR Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 928298 pcs Pepa Raraunga 1.TMK212AB7225MD-TR.pdf2.TMK212AB7225MD-TR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 2.2µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa M RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa SMPS Filtering Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 587-4934-2
CE TMK212AB7225MD-TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga TMK212AB7225MD-TR Te Kāhua Ara 0.037" (0.95mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805