TMK107SD332KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107SD332KA-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK107SD332KA-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 25V 0603
Ngā Rauemi: TMK107SD332KA-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK107SD332KA-T
Tau Wae TMK107SD332KA-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 25V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 706646 pcs Pepa Raraunga TMK107SD332KA-T.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa CFCAP™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa CF TMK107 SD332KA-T
TMK107SD332KAT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 25V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) Te kaha 3300pF