NRS5012T4R7MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5012T4R7MMGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5012T4R7MMGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 1.4A 216 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NRS5012T4R7MMGF.pdf2.NRS5012T4R7MMGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5012T4R7MMGF
Tau Wae NRS5012T4R7MMGF Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.4A 216 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 308864 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5012T4R7MMGF.pdf2.NRS5012T4R7MMGF.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Raupapa NRS RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ratonga - Ko te poari 2005 (5012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2554-6 Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga NRS5012T4R7MMGF
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Momo Hangarau 4.7µH
Nga wa - Whakamātautau 40MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 216 mOhm Max
Whakaahua nui 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 216 mOhm Max 2005 (5012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 1.4A 216 MOHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) 2.2A
Whakatauranga onamata 1.4A I teie nei - Maama Ferrite