NRS5012T2R2MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5012T2R2MMGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5012T2R2MMGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2A 102 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.NRS5012T2R2MMGF.pdf2.NRS5012T2R2MMGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5012T2R2MMGF
Tau Wae NRS5012T2R2MMGF Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2A 102 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299264 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5012T2R2MMGF.pdf2.NRS5012T2R2MMGF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa NR, S Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2005 (5012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2552-1 Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2A 102 mOhm Max 2005 (5012 Metric)
DC Resistance (DCR) 102 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A
I teie nei - Maama 3.1A