LMK107BJ475KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107BJ475KA-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK107BJ475KA-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Ngā Rauemi: 1.LMK107BJ475KA-T.pdf2.LMK107BJ475KA-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK107BJ475KA-T
Tau Wae LMK107BJ475KA-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4107532 pcs Pepa Raraunga 1.LMK107BJ475KA-T.pdf2.LMK107BJ475KA-T.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui 4.7µF
Te matotoru (Max) X5R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ratonga - Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1441-2
CE LMK107 BJ475KA-T
LMK107BJ475KAT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga LMK107BJ475KA-T
Te Kāhua Ara 0.035" (0.90mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603