LMK107BJ474KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107BJ474KAHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK107BJ474KAHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Ngā Rauemi: 1.LMK107BJ474KAHT.pdf2.LMK107BJ474KAHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK107BJ474KAHT
Tau Wae LMK107BJ474KAHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3577545 pcs Pepa Raraunga 1.LMK107BJ474KAHT.pdf2.LMK107BJ474KAHT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 587-3415-2
CE LMK107 BJ474KAHT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.47µF