LBR2012T1R0MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2012T1R0MV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LBR2012T1R0MV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 400MA 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LBR2012T1R0MV.pdf2.LBR2012T1R0MV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LBR2012T1R0MV
Tau Wae LBR2012T1R0MV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 400MA 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 860499 pcs Pepa Raraunga 1.LBR2012T1R0MV.pdf2.LBR2012T1R0MV.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 (2012 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa LB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-4041-2
LQ LB R2012T1R0M V
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga LBR2012T1R0MV
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Momo Hangarau 1µH
Nga wa - Whakamātautau 100MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70 mOhm
Whakaahua nui 1µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 70 mOhm 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 400MA 70 MOHM SMD
Te wa roa 7.96MHz DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama Ferrite