LBR2012T101M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2012T101M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LBR2012T101M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LBR2012T101M.pdf2.LBR2012T101M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LBR2012T101M
Tau Wae LBR2012T101M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 50MA 4 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1572823 pcs Pepa Raraunga 1.LBR2012T101M.pdf2.LBR2012T101M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB, R Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa LQ LB R2012T101M Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 4 Ohm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Whakatauranga onamata 50mA