CAF-7.6-0.22
TalemaTalema
Talema
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAF-7.6-0.22
Kaihanga / Waitohu: Talema
Whakaahuatanga hua CMC 220UH 7.6A 2LN TH
Ngā Rauemi: CAF-7.6-0.22.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAF-7.6-0.22
Tau Wae CAF-7.6-0.22 Kaihanga Talema
Whakaahuatanga CMC 220UH 7.6A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28636 pcs Pepa Raraunga CAF-7.6-0.22.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm) Raupapa CA
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa Q10678719
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 220µH @ 10kHz Teitei (Max) 0.591" (15.00mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 7.6A DCR 5 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 5 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 7.6A Whakaaetanga -