BRL2515T3R3MD
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL2515T3R3MD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRL2515T3R3MD
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 750MA 279.5 MOHM
Ngā Rauemi: 1.BRL2515T3R3MD.pdf2.BRL2515T3R3MD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRL2515T3R3MD
Tau Wae BRL2515T3R3MD Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 750MA 279.5 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 559704 pcs Pepa Raraunga 1.BRL2515T3R3MD.pdf2.BRL2515T3R3MD.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 1006 (2515 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.098" L x 0.060" W (2.50mm x 1.50mm)
Raupapa BR RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 1006 (2515 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2604-2
LQ BR L2515T3R3MD
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga BRL2515T3R3MD
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Momo Hangarau 3.3µH
Nga wa - Whakamātautau 70MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 279.5 mOhm Max
Whakaahua nui 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 279.5 mOhm Max 1006 (2515 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 750MA 279.5 MOHM
Te wa roa 1MHz DC Resistance (DCR) 800mA
Whakatauranga onamata 750mA I teie nei - Maama Ferrite