1000MD-1-003
TalemaTalema
1000MD-1-003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1000MD-1-003
Kaihanga / Waitohu: Talema
Whakaahuatanga hua XFMR TOROIDAL MED GRADE 1000VA
Ngā Rauemi: 1000MD-1-003.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 711 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 711 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1000MD-1-003
Tau Wae 1000MD-1-003 Kaihanga Talema
He Rahinga Kei te wātea 711 pcs Pepa Raraunga 1000MD-1-003.pdf
Taumaha 18 lbs (8.2kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 120V, Series 240V
Putanga - Kaupapa 100V, 120V, 200V, 240V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 168.00mm Dia x 80.00mm W Raupapa MD
Te Matapihi Tuarua (s) Single, Multiple Taps Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 1000 VA Ētahi Ingoa 1295-1197
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Nama - Whakaputa (Max) Parallel 8.33A, Series 4.17A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1000MP
1000MP
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TRANS RF BIPO 5.3W 300MA 55FW