0300MD-1-003
TalemaTalema
0300MD-1-003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0300MD-1-003
Kaihanga / Waitohu: Talema
Whakaahuatanga hua XFMR TOROIDAL MED GRADE 300VA
Ngā Rauemi: 0300MD-1-003.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0300MD-1-003
Tau Wae 0300MD-1-003 Kaihanga Talema
He Rahinga Kei te wātea 1377 pcs Pepa Raraunga 0300MD-1-003.pdf
Taumaha 6.2 lbs (2.8kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 120V, Series 240V
Putanga - Kaupapa 100V, 120V, 200V, 240V Putanga - Whakamotu 5000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 127.00mm Dia x 62.00mm W Raupapa MD
Te Matapihi Tuarua (s) Single, Multiple Taps Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 300 VA Ētahi Ingoa 1295-1191
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Nama - Whakaputa (Max) Parallel 2.5A, Series 1.25A
Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 80113 pcs
Tikiake: 0301-1-15-15-47-14-10-0.pdf
RFQ
0300LA15A0300E
0300LA15A0300E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER ARRAY 300MHZ
I roto i te taonga: 5836 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM AKA2.5 1.5MM SOLDER KRG BN
Tikiake: 0300720000.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MINIFIT HEADER GOLD 16POS
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .025-.037 SOLDER
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM AKA 2.5 BLUE
Tikiake:
0300MD-1-004
0300MD-1-004
Kaihanga: Talema
Whakaahuatanga: XFMR TOROIDAL 300VA THRM PROTCT
Tikiake: 0300MD-1-004.pdf
Whakaahuatanga: CONN MINIFIT HEADER TIN 16POS
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Whakaahuatanga: SLEEVE JUMPER SAK 10
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel