UMK105B7331MV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
UMK105B7331MV-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMK105B7331MV-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V X7R 0402
Ngā Rauemi: UMK105B7331MV-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMK105B7331MV-F
Tau Wae UMK105B7331MV-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4801213 pcs Pepa Raraunga UMK105B7331MV-F.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.026" (0.65mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RM UMK105 B7331MV-F
UMK105B7331MVF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono SMPS Filtering