TMK325BJ106MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325BJ106MMHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK325BJ106MMHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 25V X5R 1210
Ngā Rauemi: 1.TMK325BJ106MMHT.pdf2.TMK325BJ106MMHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK325BJ106MMHT
Tau Wae TMK325BJ106MMHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X5R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205464 pcs Pepa Raraunga 1.TMK325BJ106MMHT.pdf2.TMK325BJ106MMHT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 587-3494-1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Te kaha 10µF