TMK325AB7106MMHPR
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325AB7106MMHPR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK325AB7106MMHPR
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.TMK325AB7106MMHPR.pdf2.TMK325AB7106MMHPR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK325AB7106MMHPR
Tau Wae TMK325AB7106MMHPR Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233605 pcs Pepa Raraunga 1.TMK325AB7106MMHPR.pdf2.TMK325AB7106MMHPR.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.110" (2.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa CE TMK325AB7106MMHPR
CETMK325AB7106MMHPR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 10µF