TMK212F474ZGST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK212F474ZGST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK212F474ZGST
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 25V Y5V 0805
Ngā Rauemi: TMK212F474ZGST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK212F474ZGST
Tau Wae TMK212F474ZGST Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 25V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5871 pcs Pepa Raraunga TMK212F474ZGST.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.053" (1.35mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Te kaha 0.47µF