TMK107BJ105MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107BJ105MAHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK107BJ105MAHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Ngā Rauemi: 1.TMK107BJ105MAHT.pdf2.TMK107BJ105MAHT.pdf3.TMK107BJ105MAHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK107BJ105MAHT
Tau Wae TMK107BJ105MAHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa CE TMK107BJ105MAHT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Ultra Low ESR
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono Automotive, SMPS Filtering