TMK107AB7105MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107AB7105MAHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK107AB7105MAHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X7R 0603
Ngā Rauemi: 1.TMK107AB7105MAHT.pdf2.TMK107AB7105MAHT.pdf3.TMK107AB7105MAHT.pdf4.TMK107AB7105MAHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK107AB7105MAHT
Tau Wae TMK107AB7105MAHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa CE TMK107AB7105MAHT
CETMK107AB7105MAHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 1µF