TMK105BJ104MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105BJ104MP-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK105BJ104MP-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
Ngā Rauemi: TMK105BJ104MP-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK105BJ104MP-F
Tau Wae TMK105BJ104MP-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1680750 pcs Pepa Raraunga TMK105BJ104MP-F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.026" (0.65mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RM TMK105 BJ104MP-F
TMK105BJ104MPF
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono SMPS Filtering