TMK063CK0R5DPGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CK0R5DPGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063CK0R5DPGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.5PF 25V C0K 0201
Ngā Rauemi: TMK063CK0R5DPGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063CK0R5DPGF
Tau Wae TMK063CK0R5DPGF Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.5PF 25V C0K 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4561348 pcs Pepa Raraunga TMK063CK0R5DPGF.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0K
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.5pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0K 0201 (0603 Metric)
Te kaha 0.5pF Nga tono General Purpose