TMK063CG6R8DPGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG6R8DPGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063CG6R8DPGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201
Ngā Rauemi: TMK063CG6R8DPGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063CG6R8DPGF
Tau Wae TMK063CG6R8DPGF Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 504799 pcs Pepa Raraunga TMK063CG6R8DPGF.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 587-2306-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 6.8pF