TMK063CG5R6DPGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG5R6DPGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063CG5R6DPGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 5.6PF 25V NP0 0201
Ngā Rauemi: TMK063CG5R6DPGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063CG5R6DPGF
Tau Wae TMK063CG5R6DPGF Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 5.6PF 25V NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455925 pcs Pepa Raraunga TMK063CG5R6DPGF.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 587-2305-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Te kaha 5.6pF