TMK063CG331JT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG331JT-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063CG331JT-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: 1.TMK063CG331JT-F.pdf2.TMK063CG331JT-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063CG331JT-F
Tau Wae TMK063CG331JT-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6431729 pcs Pepa Raraunga 1.TMK063CG331JT-F.pdf2.TMK063CG331JT-F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 587-5285-2
RM TMK063 CG331JT-F
TMK063CG331JTF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose