TMK063BJ682MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063BJ682MP-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063BJ682MP-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 25V X5R 0201
Ngā Rauemi: 1.TMK063BJ682MP-F.pdf2.TMK063BJ682MP-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063BJ682MP-F
Tau Wae TMK063BJ682MP-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 25V X5R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5309785 pcs Pepa Raraunga 1.TMK063BJ682MP-F.pdf2.TMK063BJ682MP-F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa RM TMK063 BJ682MP-F
TMK063BJ682MPF
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Te kaha 6800pF