TMK063B7472MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063B7472MP-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK063B7472MP-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 25V X7R 0201
Ngā Rauemi: 1.TMK063B7472MP-F.pdf2.TMK063B7472MP-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK063B7472MP-F
Tau Wae TMK063B7472MP-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 25V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 6872449 pcs Pepa Raraunga 1.TMK063B7472MP-F.pdf2.TMK063B7472MP-F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.015" (0.39mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa RM TMK063 B7472MP-F
TMK063B7472MPF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono SMPS Filtering