TMK042CG910JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG910JC-W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK042CG910JC-W
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 91PF 25V C0G/NP0 01005
Ngā Rauemi: 1.TMK042CG910JC-W.pdf2.TMK042CG910JC-W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK042CG910JC-W
Tau Wae TMK042CG910JC-W Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 91PF 25V C0G/NP0 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3287065 pcs Pepa Raraunga 1.TMK042CG910JC-W.pdf2.TMK042CG910JC-W.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.009" (0.22mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa 587-5778-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 91pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Te kaha 91pF