TMK042CG240JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG240JC-W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMK042CG240JC-W
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 24PF 25V C0G/NP0 01005
Ngā Rauemi: 1.TMK042CG240JC-W.pdf2.TMK042CG240JC-W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMK042CG240JC-W
Tau Wae TMK042CG240JC-W Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 24PF 25V C0G/NP0 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4277288 pcs Pepa Raraunga 1.TMK042CG240JC-W.pdf2.TMK042CG240JC-W.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.009" (0.22mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Ētahi Ingoa 587-5764-2
RM TMK042 CG240JC-W
TMK042CG240JCW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 24pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Te kaha 24pF