TLF14CB6830R2K1
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TLF14CB6830R2K1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLF14CB6830R2K1
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CMC 68MH 200MA 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.TLF14CB6830R2K1.pdf2.TLF14CB6830R2K1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLF14CB6830R2K1
Tau Wae TLF14CB6830R2K1 Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CMC 68MH 200MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4898 pcs Pepa Raraunga 1.TLF14CB6830R2K1.pdf2.TLF14CB6830R2K1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Raupapa TLF14
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 587-2819
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 68mH @ 1kHz
Teitei (Max) 0.906" (23.00mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 6.5 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 6.5 Ohm Whakatauranga onamata (Max) 200mA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TLF14CB8220R8
TLF14CB8220R8
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH
I roto i te taonga: 4874 pcs
Tikiake:
RFQ
TLF14CB6830R2
TLF14CB6830R2
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 200MA 2LN TH