PAS1016LR2R3205
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS1016LR2R3205 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAS1016LR2R3205
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP 2F 20% 2.3V THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PAS1016LR2R3205.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAS1016LR2R3205
Tau Wae PAS1016LR2R3205 Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP 2F 20% 2.3V THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4863 pcs Pepa Raraunga PAS1016LR2R3205.pdf
Putanga - Kua tohua 2.3V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa LR Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 587-2016
Tae Mahi -25°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 2F (EDLC) Supercapacitor 2.3V Radial, Can 50 mOhm Te kaha 2F