PAS0815LR2R3105
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS0815LR2R3105 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PAS0815LR2R3105
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP 1F 20% 2.3V THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PAS0815LR2R3105.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAS0815LR2R3105
Tau Wae PAS0815LR2R3105 Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP 1F 20% 2.3V THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4516 pcs Pepa Raraunga PAS0815LR2R3105.pdf
Putanga - Kua tohua 2.3V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa LR Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 587-2015
Tae Mahi -25°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1F (EDLC) Supercapacitor 2.3V Radial, Can 70 mOhm Te kaha 1F