NS10145T331MNV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NS10145T331MNV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NS10145T331MNV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 640MA 840 MOHM
Ngā Rauemi: 1.NS10145T331MNV.pdf2.NS10145T331MNV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NS10145T331MNV
Tau Wae NS10145T331MNV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 640MA 840 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105698 pcs Pepa Raraunga 1.NS10145T331MNV.pdf2.NS10145T331MNV.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa NS
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-4188-2
LM NS 10145T 331MN V
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.191" (4.85mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 640mA 840 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max Whakatauranga onamata 640mA
I teie nei - Maama 710mA