NRS6014T150MMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6014T150MMGG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS6014T150MMGG
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua INDUCTOR SMD POWER, 15 UH20 %, T
Ngā Rauemi: 1.NRS6014T150MMGG.pdf2.NRS6014T150MMGG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS6014T150MMGG
Tau Wae NRS6014T150MMGG Kaihanga Taiyo Yuden
He Rahinga Kei te wātea 478159 pcs Pepa Raraunga 1.NRS6014T150MMGG.pdf2.NRS6014T150MMGG.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa NR, S Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-5806-2
LM NRS6014T 150MMGG
Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.28A 252 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 252 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.28A I teie nei - Maama 1.15A