NRS6010T100MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6010T100MMGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS6010T100MMGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.NRS6010T100MMGF.pdf2.NRS6010T100MMGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS6010T100MMGF
Tau Wae NRS6010T100MMGF Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 520912 pcs Pepa Raraunga 1.NRS6010T100MMGF.pdf2.NRS6010T100MMGF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa NR, S Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2304 (6010 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2556-2
LM NRS6010T 100MMGF
Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 324 mOhm Max 2304 (6010 Metric)
DC Resistance (DCR) 324 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.1A
I teie nei - Maama 1A