NRS5010T150MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T150MMGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NRS5010T150MMGF
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua INDUCTOR SMD POWER, 15 UH20 %, T
Ngā Rauemi: 1.NRS5010T150MMGF.pdf2.NRS5010T150MMGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NRS5010T150MMGF
Tau Wae NRS5010T150MMGF Kaihanga Taiyo Yuden
He Rahinga Kei te wātea 765209 pcs Pepa Raraunga 1.NRS5010T150MMGF.pdf2.NRS5010T150MMGF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NR, S Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-5798-2
LM NRS5010T 150MMGF
Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 19MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 480 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max
Whakatauranga onamata 700mA I teie nei - Maama 680mA