N08DPB151K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N08DPB151K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 750MA 660 MOHM
Ngā Rauemi: N08DPB151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N08DPB151K
Tau Wae N08DPB151K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 750MA 660 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5672 pcs Pepa Raraunga N08DPB151K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa N
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa LM N 08DPB151K Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 750mA 660 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 660 mOhm Max
Whakatauranga onamata 750mA I teie nei - Maama -