N06DB220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N06DB220K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.1A 170 MOHM SMD
Ngā Rauemi: N06DB220K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N06DB220K
Tau Wae N06DB220K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.1A 170 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5154 pcs Pepa Raraunga N06DB220K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa N
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa LM N 06D B220K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 1.1A 170 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.1A I teie nei - Maama -