N05DB220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N05DB220K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.2A 220 MOHM SMD
Ngā Rauemi: N05DB220K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N05DB220K
Tau Wae N05DB220K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.2A 220 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5399 pcs Pepa Raraunga N05DB220K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.240" L x 0.232" W (6.10mm x 5.90mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa N
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa LM N 05D B220K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 18MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 1.2A 220 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.2A I teie nei - Maama -