MDPK5050T2R2MM
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MDPK5050T2R2MM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDPK5050T2R2MM
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 3.6A 55 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.MDPK5050T2R2MM.pdf2.MDPK5050T2R2MM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDPK5050T2R2MM
Tau Wae MDPK5050T2R2MM Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 3.6A 55 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120593 pcs Pepa Raraunga 1.MDPK5050T2R2MM.pdf2.MDPK5050T2R2MM.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MCOIL™, MD
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-4303-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 55 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.6A
I teie nei - Maama 4.1A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDPC2A
MDPC2A
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN JACK MONO 2.46MM PCB
I roto i te taonga: 37072 pcs
Tikiake: MDPC2A.pdf
RFQ
MDPK5050T1R0MM
MDPK5050T1R0MM
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 4.3A 40 MOHM SMD
I roto i te taonga: 127914 pcs
Tikiake: MDPK5050T1R0MM.pdf
RFQ
MDPK5050T100MM
MDPK5050T100MM
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.7A 225 MOHM SMD
Tikiake: MDPK5050T100MM.pdf
MDPGLFS
MDPGLFS
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 100V
Tikiake: MDPGLFS.pdf
MDPL 1 S 50 BTN 40
MDPL 1 S 50 BTN 40
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 100V
Tikiake: MDPL 1 S 50 BTN 40.pdf
MDPL0SBTN90
MDPL0SBTN90
Tikiake: MDPL0SBTN90.pdf
MDPK5050T6R8MM
MDPK5050T6R8MM
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 2.2A 138 MOHM
Tikiake: MDPK5050T6R8MM.pdf
MDPC2ARA
MDPC2ARA
Whakaahuatanga: CONN JACK MONO 2.46MM R/A
Tikiake: MDPC2ARA.pdf
MDPK5050T3R3MM
MDPK5050T3R3MM
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 2.9A 86 MOHM SMD
Tikiake: MDPK5050T3R3MM.pdf
MDPK5050T4R7MM
MDPK5050T4R7MM
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 2.5A 102 MOHM
Tikiake: MDPK5050T4R7MM.pdf
MDPL 0 S BTN 40
MDPL 0 S BTN 40
Tikiake: MDPL 0 S BTN 40.pdf
MDPGSGLFS
MDPGSGLFS
Tikiake: MDPGSGLFS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel